İlke ve Amaçlarımız - N90 SPORT


İlke ve Amaçlarımız

N90 SPORT'un bünyesindeki Futbol Akademileri ile birlikte çalıştığı kulüp ve yetiştirdiği bütün oyuncularının alt yapılarını daha profesyonel ve daha sağlam temelleri oluşturmak amacıyla, Futbol Akademilerini 08.08.2015 itibarı ile yapılandırmış olup, vizyonu, misyonu ve amaçlarını geleceğe taşıyarak, üstün teknik faaliyetleri sunmayı amaçlamaktadır.

N90 SPORT geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın topluma faydalı bireyler olarak yetiştirilmesi'nin çabası içerisinde bulunmayı ayrıca ülke eğitimine ve futboluna kazandırmayı hedeflemiştir.
N90 SPORT sporun evrensel boyutları içerisinde, genç sporcularımızın bedensel, zihinsel, psikolojik, hızlı düşünme, zeki ve kültürel gelişimlerini sağlayarak yetismelerini öncelik belirlemistir.
N90 SPORT bir takım oyunu olan futbolu, öğreterek, genç sporcularımızın enerjilerini paylaşmayı yardımlaşmayı öğrenmelerini ve böylece birlikte üretken bir yapıya sahip olmaları gibi bu özelliklerini geleceğe taşımalarına katkıda bulunarak bir çok yerli ve yabancı takımlara kazandırmayı amaçlamıştır.
N90 SPORT gelenek, ilke ve değerleriyle bütünleşen eğitim anlayışıyla futbolun ruhunu aşılamaya öncülük eder.
N90 SPORT futbola devam etmek isteyen başarılı sporcuların, transferleri N90 SPORT tarafından yürütülerek yetiştiği kulübe sürekli hizmet sağlamak ve yetişen oyunculara katkı sağlamaları konusunda futbolcunun kulube, daha sonra da geleceklerini garanti altına alacak takımlara kazandırılmalarını sağlayarak Türk Futbolu'nun ve uluslar arası kulüplerin kapılarını acmada önemli bir rol oynar.

10644 / 16.11.2015

Menü

Linkler

Copa Turkey
Mayasan.net
Bağışınızı Dünyaca Güvenli Ticaret Platformu PAYPAL Üzerinden Yapabilirsiniz.

BAĞIŞ TUTARI
English  English  English  English  Persian Aktiviteler

İstatistikler